Area Sales Manager pro oblast Čechy / Morava

Prodej měřicí techniky stávajícím zákazníkům, vyhledávání nových kontaktů, koordinace projektů a podpora obchodních partnerů.

Vzhledem k výraznému rozvoji naší pobočky a ve spojení s novými aktivitami hledáme do našeho týmu nové spolupracovníky / spolupracovnice pro celou Českou republiku.

Vaším úkolem bude

samostatný prodej měřicí techniky stávajícím zákazníkům, vyhledávání nových obchodních kontaktů, koordinace projektů a podpora obchodních partnerů.

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru (elektro/automatizace)

  • min. 3 roky praxe obchodního zástupce

  • komunikativní znalost AJ

  • výborné vyjednávací a komunikační schopnosti

  • vysoké pracovní nasazení

  • schopnost pracovat samostatně

  • zkušenost z prodeje technických zařízení

Nabízíme:

  • velmi dobré platové ohodnocení odpovídající významu pozice

  • práci se špičkovou technikou a odpovídající odborný růst

  • služební vůz i k soukromému použití

  • řadu sociálních výhod a zázemí nadnárodní společnosti

Vaši přihlášku se strukturovaným životopisem a uvedením pozice zasílejte, prosím, na e-mail:
info@cz.endress.com