Amper 2019

27. Mezinárodní veletrh elektrotechniky, energetiky, automatizace, komunikace, osvětlení a zabezpečení

Děkujeme za Vaši návštěvu naší výstavní expozice na Výstavišti v Brně.
Hala V, stánek 3.06.

  • Date
    19.03.2019 - 22.03.2019
  • Offered language
    Czech

Novinky letošního roku

Nová produktová řada v nabídce Endress+Hauser. Jedná se o pokrokové procesní analyzátory Kaiser Raman, demonstrující využití laboratorních metod měření přímo ve výrobním procesu. Klíčová průmyslová odvětví pro tuto analyzační techniku na principu laserové Ramanovy spektroskopie jsou farmacie (Life Sciences), chemie a petrochemie. Model na našem stánku reprezentuje kompletní řešení včetně detekce plynů se schválením SIL3 využívající bezpečnostní spínač Liquiphant Fail-Safe a řídicí jednotku pro integraci do nadřazených systémů.

Snímače a převodníky teploty

Významnou oblast v nabídce Endress+Hauser tvoří snímače a převodníky teploty. Od nejjednodušších kompaktních až po složité vícebodové teploměry, od potravinářství až po zpracování ropy a plynu – všude tam se můžete setkat s technikou pro měření teploty od Endress+Hauser. Její typické zástupce budete mít možnost vidět také na modelu na našem stánku. Právě nová konstrukční řada vícebodových odporových a termočlánkových teploměrů MultiSens pro procesní reaktory a skladovací nádrže a sila si právem nalézá místo na náročném světovém trhu.

Nabídka služeb

Nedílnou součástí našeho portfolia je široká nabídka služeb pro prakticky veškerá průmyslová odvětví. Od návrhu odpovídajícího optimálního typu měření, přes jeho uvedení do provozu až po správu po celou dobu životnosti.

Expozice na Amperu 2019 ©Endress+Hauser
Expozice na Amperu 2019 ©Endress+Hauser
Expozice na Amperu 2019 ©Endress+Hauser
Měření teploty ©Endress+Hauser

Měření teploty

Laboratorní měření ©Endress+Hauser

Laboratorní měření

Servisní služby ©Endress+Hauser

Servisní služby