Enter at least 2 characters to start the search.

Záznam našich online seminářů v českém jazyce

Bezplatně, odkudkoliv.

Naše bezplatné online semináře pokrývají řadu témat procesní automatizace. Máte šanci dozvědět se více a spojit se s našimi odborníky!

Benefits

  • Živé a interaktivní – naši odborníci vám jsou k dispozici a zodpoví vaše otázky.

  • Našich bezplatných webinářů se můžete snadno zúčastnit podle svých potřeb.

  • Díky široké nabídce témat si můžete být jisti, že najdete ten správný předmět!

  • Možnost shlédnutí také ze záznamu.

KVĚTEN

©Endress+Hauser

Liquiline Mobile CML18: Ten správný převodník do Vaší kapsy v laboratoři či provozu! - 5.5.2020 >>> Představení víceparametrového přenosného přístroje, který Vám umožní měřit a kontrolovat jakékoli místo ve Vašem provozu i laboratoři se senzory Memosens s induktivním spojem.

©Endress+Hauser

SIL – Funkční bezpečnost - 6.5.2020 >>> Seznámení účastníků se světem funkční bezpečnosti a jeho technickými pojmy a normami. Přínosy spolupráce se společností Endress+Hauser pro optimální chod Vašich přístrojů.

©Radius/Strandperle

Váš nový online partner "Můj Endress+Hauser" - 14.5.2020 >>> Interaktivní formou Vás provedeme všemi funkcemi osobního účtu, který je dostupný na webových stránkách www.cz.endress.com. Zaměříme se na praktickou ukázku jednotlivých funkcí a možností, které Můj Endress+Hauser nabízí.

©Endress+Hauser

Liquitrend QMW43: Váš nástroj pro efektivitu a bezpečnost procesu a kvalitu produktu​ - 19.5.2020 >>> Vylepšete svůj CIP proces o informaci o médiu, které aktuálně teče v potrubí a jestli už je vaše technologie kvalitně vyčištěná a bez nánosů.

©Endress+Hauser

Obchodní měření - 21.5.2020 >>> Seznámení účastníků se současně platnými nařízeními pro stanovená měřidla s konkrétními příklady. Národní vs. evropské certifikáty, uvedení na trh a následná ověření.

©Endress+Hauser

Měření pH: Trápí Vás široká škála elektrod a nevíte kterou si vybrat pro Vaši aplikaci? - 26.5.2020 >>> Zopakujte si základy měření pH z pohodlí domova. Představíme Vám naše portfolio pH elektrod a jejich vhodnou volbu pro Vaši aplikaci.

©Endress+Hauser

Solitrend MMP: měření vlhkosti sypkých látek - 27.5.2020 >>> Nová měřicí technika v nabídce Endress+Hauser pro průběžné měření vlhkosti sypkých látek vám pomůže zvýšit kvalitu vašich produktů a snížit náklady za energii.