Enter at least 2 characters to start the search.

Záznam našich online seminářů v českém jazyce - červen 2020

Bezplatně, odkudkoliv.

Naše bezplatné online semináře pokrývají řadu témat procesní automatizace. Máte šanci dozvědět se více a spojit se s našimi odborníky!

Benefits

  • Živé a interaktivní – naši odborníci vám jsou k dispozici a zodpoví vaše otázky.

  • Našich bezplatných webinářů se můžete snadno zúčastnit podle svých potřeb.

  • Díky široké nabídce témat si můžete být jisti, že najdete ten správný předmět!

  • Možnost shlédnutí také ze záznamu.

ČERVEN

©Endress+Hauser

Neplaťte za páru více než musíte! - 4.6.2020 >>> Jen suchá pára zaručí bezchybný provoz a optimální náklady. Ve spolupráci se švýcarskou univerzitou University of Applied Sciences and Arts, Windisch jsme vyvinuli vírový průtokoměr, který dokáže spolehlivě a především kontinuálně měřit suchost páry přímo v potrubí. Připojte se k našemu webináři a zjistěte, kde Vám utíkají peníze a jak si je ohlídat.

©Endress+Hauser

Bezpečný provoz ATEX - 9.6.2020 >>> V rámci aktualizace norem a zákonných požadavků ve vztahu k novele stavebního zákona a nařízení vlády č. NV116/2016 Sb. jsme ve spolupráci se společností eMeS Tech připravili odborný seminář věnující se této problematice. Navazujícím tématem vás seznámíme s problematikou funkční bezpečnosti SIL a její aplikací v provozech a přínosy jejího zavedení.

©Endress+Hauser

FWR30 – první IIoT 80 GHz radar - 11.6.2020 >>> Sledujte hladinu ve Vašich stacionárních a mobilních nádržích pomocí radaru s cloud technologií a bezdrátovým připojením. Mějte trvalý přehled o Vašich zásobách a o zásobách produktů u Vašich zákazníků.

©Endress+Hauser

Servisní služby, které Vám usnadní život - 16.6.2020 >>> Věnujte svůj čas vašemu hlavnímu pracovnímu poslání a v oblasti kalibrací, preventivní údržby či uvedení přístrojů do provozu se spolehněte na Endress+Hauser. V našem webináři probereme rozsah a význam právě těchto podpůrných služeb, ale podíváme se i na základní vyhledávání informací k vašemu přístroji.

©Endress+Hauser

Možnosti vzdálené podpory přístrojů - 18.6.2020 >>> Aktuální situace ukázala nutnost digitalizace a uspíšila nástup některých nových technologií jako např. Sightcall pro vizuální vzdálenou podporu. Pokud je pro vaši instalovanou základnu rychlost vyřešení problémů důležitá a zajímají Vás možnosti moderní podpory přístrojů, pak je tento seminář určen právě Vám.

©Endress+Hauser

SIL – Funkční bezpečnost - 30.6.2020 >>> Seznámení účastníků se světem funkční bezpečnosti a jeho technickými pojmy a normami. Přínosy spolupráce se společností Endress+Hauser pro optimální chod Vašich přístrojů.