The Endress+Hauser Group

Media center

Events

Your career with Endress+Hauser

Product tools

Contact Information

E-direct Shop

E-direct complements our traditional offering by providing you with a quick, effective way to purchase easy-to-configure, entry-level instrumentation.

E-direct Shop
CLS82D v laboratoři

Memosens CLS82D

Senzor vodivosti do každé situace

Nízké i vysoké hodnoty vodivosti měřené spolehlivě jediným senzorem bez přepínání rozsahů. Stejný senzor pro laboratoř, R&D i vlastní proces. Unikátní aseptický design certifikovaný EHEDG pro aplikace s nejpřísnějšími hygienickými nároky. Takové možnosti přináší nový Memosens CLS82D, čtyřelektrodový senzor vodivosti od Endress+Hauser.

Benefits

  • Spolehlivé produkty a procesy

  • Zvýšená dostupnost provozu

  • Konzistentní data v laboratoři a v procesu

Spolehlivé produkty a procesy

Jedinečným detailem nového senzoru je vlastní měřicí element sestávající z platinových elektrod usazených v keramice. Výhodou kombinace právě těchto materiálů je jejich podobná teplotní roztažnost. I při extrémních teplotních změnách zůstávají materiály těsně semknuté a nevznikají mezi nimi žádné mezery. Díky unikátnímu designu je senzor nejen čistitelný ale také aseptický! To je potvrzeno certifikáty EHEDG a 3-A, senzor vyhovuje také farmaceutickým požadavkům FDA a USP Class VI.

Senzor Memosens CLS82D vytváří nové standardy v rámci procesní bezpečnosti díky inovativní diagnostické funkci Electrode Connection Surveillance. Tato zajišťuje, že na převodník je vyslána chybová hláška v okamžiku přerušení spojení mezi měřicími elektrodami a elektronikou v hlavici senzoru. V kombinaci s pokročilými diagnostickými funkcemi technologie Memosens uživatel těží ze spolehlivého sledování měřicího okruhu krátce řečeno “od hlavy až k patě”.

Ukládání dat přímo v hlavici senzoru umožňuje uživateli vedení dokumentace ve shodě se všemi příslušnými předpisy a zpětnou dohledatelnost dat. Všechny úkony (kalibrace, sterilizace) lze pak archivovat s příslušným sériovým číslem senzoru např. pomocí software Memobase Plus.

Zvýšená dostupnost provozu

Používáním technologie Memosens lze procesní odstávky snížit na minimum. Schopnost senzorů fungovat tzv. plug & play znamená, že Memosens CLS82D lze integrovat do vašeho procesu v nejkratším možném čase. To zjednodušuje uvedení do provozu a údržbu. Dokonalý management senzorů a kvality pak dotváří software Memobase Plus, díky kterému kalibrujete senzory za ideálních podmínek v laboratoři.

Konzistentní data v laboratoři a v procesu

Nový Memosens CLS82D je zkonstruován tak, aby stejný sensor mohl sloužit stejně dobře v laboratoři, v poloprovozu i v samotném výrobním procesu. Díky kompaktnímu designu, široké nabídce procesních připojení a spolehlivým hodnotám v celém měřicím rozsahu je tento sensor tou správnou volbou pro mnoho aplikací. Univerzálnost použití senzoru garantuje standardizovaná data a přesné hodnoty v každé situaci.

  • Memosens CLS82D ©Endress+Hauser

Contact

Endress+Hauser Czech s.r.o.
Olbrachtova 2006/9 140 00 Praha 4 Czech Republic
Tel.: +420 241 080 450
Fax: +420 241 080 460
Send email www.cz.endress.com

This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies. Find out more here close