Try searching by key words, order- or product code or serial number e.g. “CM442” or “Technical information”
Enter at least 2 characters to start the search.

Slavnostní otevření rozšířených kancelářských prostor

31. října 2017 přišel dlouho očekávaný slavnostní den - otevření rozšířených kancelářských prostor našeho prodejního centra.

V sídle prodejního centra Endress+Hauser Czech v Praze byly rozšířeny, doplněny a zmodernizovány kancelářské, servisní i provozní prostory.

Nové prostory nejen pro zaměstnance

Pro naše zaměstnance a zákazníky vznikla nová moderní pracoviště, konferenční místnosti i důstojné zázemí. Byla vytvořena nová kalibrační laboratoř spolu s ukázkami kalibrací průtoku a hladiny, nové předváděcí centrum s funkčními školicími panely s nejnovějšími přístroji či reprezentační vstupní hala.

©Endress+Hauser

Pozvání přijali vzácní hosté

Svou návštěvou nás poctili nejvyšší představitelé naší společnosti:

©Endress+Hauser

člen představenstva a obchodní ředitel skupiny Endress+Hauser pan Nikolaus Krüger, obchodní ředitel pro severní a východní Evropu pan John Salusbury, prezident švýcarsko-české obchodní komory pan Marek Procházka a jeho excellence velvyslanec Švýcarska v České republice pan Dominik Furgler.

Také jsme mohli přivítat naše nejvýznamější obchodní partnery či šéfredaktora časopisu Automa pana Petra Bartošíka a pana Jana Spilku.

Švýcarské odkazy

Společnost Endress+Hauser je švýcarskou společností, a proto nemohly chybět i odkazy na tuto zemi. Jako specialita byl připraven originální švýcarský raclette a ochutnávka švýcarských sýrů, vín a čokolád.

©Endress+Hauser

Příjemným zážitkem pak byla hra na krásný alpský roh s možností vyzkoušení přítomnými hosty.

Článek v online verzi časopisu Automa