Try searching by key words, order- or product code or serial number e.g. “CM442” or “Technical information”
Enter at least 2 characters to start the search.

Třetí Zlatý Amper pro Endress+Hauser!

Ocenění ZLATÝ AMPER získal kompaktní teploměr iTHERM TrustSens TM371

Již déle než čtvrt století probíhá odborný elektrotechnický veletrh AMPER a stejně tak dlouho se soutěží o cenu Zlatý Amper. Každý rok má mezinárodní hodnotitelská komise těžší rozhodování, protože se do soutěže hlásí stále více zajímavějších produktů. Letos se v soutěži o nejpřínosnější exponát veletrhu utkalo celkem osmadvacet exponátů vystavujících firem. Mezi produkty, které odbornou porotu zaujaly, je chytrý teploměr iTHERM TrustSens TM371 společnosti Endress+Hauser.

Chytrý teploměr TrustSens

"Kompaktní teploměr iTHERM TrustSens TM371 je určen pro potravinářský a farmaceutický průmysl. Senzor vyniká plně automatickou funkcí samokalibrace, která umožňuje sledování měření teploty v hygienických a aseptických aplikacích bez přerušení procesu," říká Dalibor Prokel, produktový manažer Endress+Hauser Czech s. r. o.

V průběhu let je to již potřetí, co se naší společnsti podařilo toto ocenění získat spolu s jedním Čestným uznáním. Je to velké uznání kvality našich výrobků a především schopnosti reagovat na vývoj a modernizaci v oblasti průmyslové automatizace.

Reportáž Amper 2018 a TrustSens TM371

Více o TrustSens TM371

©Endress+Hauser
©Endress+Hauser
©Endress+Hauser
©Endress+Hauser