Try searching by key words, order- or product code or serial number e.g. “CM442” or “Technical information”
Enter at least 2 characters to start the search.
Koronavirus

Jsme Vám stále k dispozici.

Dopady a opatření v souvislosti s Covid-19

Vzhledem k celosvětové situaci v souvislosti s novým koronavirem Covid-19 zavádí i skupina Endress+Hauser řadu opatření pro maximální zabezpečení kvalitních služeb a dodávek instrumentace, aby Vám umožnila co nejvíce udržet hladký provoz všech Vašich provozů, a zároveň dokázala ochránit Vaše i své zaměstnance, jejich rodiny i obchodní partnery.
Můžete si být jisti, že v tuto chvíli děláme maximum, abychom zajistili veškerou podporu a zůstáváme k dispozici všemi dostunými komunikačními kanály.

Zaměstnanci společnosti přešli pokud možno na práci v režimu home office.

Jsme Vám k dispozici i v tuto složitou dobu všemi dostupnými komunikačními kanály a budeme rádi, pokud naši podporu využijete.

Telefon: 234 724 450, 234 724 455

info.cz@endress.com

produkty.cz@endress.com

servis.cz@endress.com

Z bezpečí vašeho domova, kdykoliv a kdekoliv s online účtem na cz.endress.com

Jako součást našich inovativních směrů podporujeme širokou dostupnost online nástrojů a aplikací, aby je naši zákazníci mohli využívat v maximální možné míře a zdarma. V současné situaci v souvislosti s novým koronavirem Covid-19 jsme přesvědčeni, že dokážeme plně zabezpečit kvalitní služby, a to především díky kombinaci našich standardních komunikačních kanálů a online nástrojů.
Jednoduchost a kompletní dostupnost se skrývá na.www.cz.endress.com. Zaregistrujte se a zajistěte si přístup k osobnímu online účtu.