Try searching by key words, order- or product code or serial number e.g. “CM442” or “Technical information”
Enter at least 2 characters to start the search.

Jsme Vám stále k dispozici

Dopady a opatření v souvislosti s Covid-19

Vzhledem k celosvětové situaci v souvislosti s novým koronavirem Covid-19 zavádí i skupina Endress+Hauser řadu opatření pro maximální zabezpečení kvalitních služeb a dodávek instrumentace, aby Vám umožnila co nejvíce udržet hladký provoz všech Vašich provozů, a zároveň dokázala ochránit Vaše i své zaměstnance, jejich rodiny i obchodní partnery.
Můžete si být jisti, že v tuto chvíli děláme maximum, abychom zajistili veškerou podporu a zůstáváme k dispozici všemi dostunými komunikačními kanály.

Jsme Vám k dispozici všemi dostupnými komunikačními kanály

Zaměstnanci společnosti přešli pokud možno na práci v režimu homeoffice a budeme rádi, pokud naši podporu využijete.

  • Telefon: 241 080 450, 241 080 455

  • Info.cz@endress.com

  • produkty.cz@endress.com

  • servis.cz@endress.com

Dopady a omezení ke stažení

Z bezpečí vašeho domova, kdykoliv a kdekoliv s online účtem na cz.endress.com

Jako součást našich inovativních směrů podporujeme širokou dostupnost online nástrojů a aplikací, aby je naši zákazníci mohli využívat v maximální možné míře a zdarma. V současné situaci v souvislosti s novým koronavirem Covid-19 jsme přesvědčeni, že dokážeme plně zabezpečit kvalitní služby, a to především díky kombinaci našich standardních komunikačních kanálů a online nástrojů.
Jednoduchost a kompletní dostupnost se skrývá na www.cz.endress.com . Zaregistrujte se a zajistěte si přístup k osobnímu online účtu.